Y

şişme çadır ürünümüz dome ile, bildirme çadırı kurabilir ve ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.Yüksek kaliteli şişirilebilir bildiri çadırları üreticilerini şişirilebilir bildirme çadırları Tedarikçilerini ve şişirilebilir reklam çadırları ürünleri azami fiyatt

SAM8772 - Y

şişme Hava Dancer, şişme Zemin Balon, Helikan Balon, şişme yapım Modeli, şişme Film Ekran, devasa şişme Karikatür, şişme Yürüyen Karikatür, şişme bildiri Panosu, şişme Kolon, şişme Kemer, şişme çadır, Aydınlatmalı Y bildirme şişme çeşitli türleri mevcut şişme vb Biz bir üretici, biz customzing, OEM ve ODM üstünde çalışabilirsiniz.

delta bisiklet %C3%A7ad%C4%B1r - Y

Beklentinizi yerine getiren Y olağanüstü bir yapım arıyorsanız, bu ilk ürün alışveriş yol listesinde seçim için doğru eser ve maliyet etiketi. Açık Hava şişme çadır, eksiksiz fonksiyonlar, rekabetçi fiyatla dizaynlar ile birlikte gelir. insanlar bu ürünü kullanımı için stres yapmak Y durumunda değiller. Kullanıcılar için% 100 asayiş, etraf dostu bakım ve çevre dostu çevre dostu ürünler onaylandı. Bu ürün, yüksek standartta çalışarak kaliteli ürünlerden yapılmıştır. Herkese bireysel beklentileri karşılayan sayısız biçim, ebat ve çoklu fonksiyona erişebilirsiniz.

20150410 172605 - Y

şişme çadırlarımız, Y çoklu kemer tipi, kubbe tipi, ev tipi, vb. benzeri türlü stilleri içerir. Lütfen ücret listesi ilgi etmekten çekinmeyin.

20130518 110009 - Y

(1) çadır hem su geçirmez ve rüzgar geçirmez olduğunu. Good geçirgenlik
(2) dış çadır kumaş Kullanarak, 600D Oxford kumaş, PVC kaplı, UV-sağlam,
(3) iç çadır kumaş: 210D Oxford bez Kullanarak, PVC kaplı, UV-sağlam ve su geçirmez da iyidir
(4) ıç ve dış çift büyük fermuar ile. erişim daha sorunsuz olun
(5) Tırnak, çekme halat çadır yapmak için daha istikrarlı, yağmur ve rüzgar korkusu yapılmaksızın
(6) direkt enflasyon, yüklemek için müsait emek tasarruflu ve zamandan tasarruf