Y

şişme çadır ürünümüz dome ile, bildiri çadırı kurabilir ve ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.Yüksek kaliteli şişirilebilir reklam çadırları üreticilerini şişirilebilir bildiri çadırları Tedarikçilerini ve şişirilebilir reklam çadırları ürünleri en fazla fiyatt

SAM8772 - Y

şişme Hava Dancer, şişme Zemin Balon, Helikan Balon, şişme eser Modeli, şişme Film Ekran, büyük şişme Karikatür, şişme Yürüyen Karikatür, şişme bildirme Panosu, şişme Kolon, şişme Kemer, şişme çadır, Aydınlatmalı Y reklam şişme türlü türleri var şişme vb Biz bir müstahsil, biz customzing, OEM ve ODM üstünde çalışabilirsiniz.

delta bisiklet %C3%A7ad%C4%B1r - Y

Beklentinizi yerine getiren Y hayranlık uyandıran bir yapım arıyorsanız, bu ilk yapım alışveriş yol listesinde seçim için doğru ürün ve değer etiketi. Açık Hava şişme çadır, birinci sınıf fonksiyonlar, rekabetçi fiyatla dizaynlar ile beraber gelir. bireyler bu ürünü kullanması için stres yapmak Y mecburiyetinde değiller. Kullanıcılar içintam olarak100 emniyet, etraf dostu bakım ve çevre dostu etraf dostu alternatifler onaylandı. Bu yapım, yüksek standartta çalışarak birinci sınıf ürünlerden yapılmakta idi. Herkese bireysel beklentileri karşılayan sayısız biçim, boyut ve çoklu fonksiyona erişebilirsiniz.

20150410 172605 - Y

şişme çadırlarımız, Y çoklu kemer tipi, kubbe tipi, ev tipi, vb. gibi türlü stilleri içerir. Lütfen fiyat listesi ilgi etmekten çekinmeyin.

20130518 110009 - Y

(1) çadır hem su geçirmez ve yel geçirmez olduğunu. Good geçirgenlik
(2) hariç çadır kumaş Kullanarak, 600D Oxford kumaş, PVC kaplı, UV-güçlü,
(üç) iç çadır kumaş: 210D Oxford bez Kullanarak, PVC kaplı, UV-güçlü ve su geçirmez da iyidir
(4) ıç ve dış çift devasa fermuar ile. erişim daha rahat olun
(5) Tırnak, çekme halat çadır yapmak için daha istikrarlı, yağmur ve yel korkusu olmadan
(altı) direk enflasyon, yüklemek için müsait emek tasarruflu ve zamandan tasarruf