Y

şişme çadır ürünümüz dome ile, bildirme çadırı kurabilir ve ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.Yüksek kaliteli şişirilebilir bildirme çadırları üreticilerini şişirilebilir bildiri çadırları Tedarikçilerini ve şişirilebilir bildiri çadırları ürünleri azami fiyatt

SAM8772 - Y

şişme Hava Dancer, şişme Zemin Balon, Helikan Balon, şişme yapım Modeli, şişme Film Ekran, geniş şişme Karikatür, şişme Yürüyen Karikatür, şişme bildirme Panosu, şişme Kolon, şişme Kemer, şişme çadır, Aydınlatmalı Y bildirme şişme türlü türleri var şişme vb Biz bir müstahsil, biz customzing, OEM ve ODM üzerinde çalışabilirsiniz.

delta bisiklet %C3%A7ad%C4%B1r - Y

Beklentinizi yerine getiren Y eksiksiz bir ürün arıyorsanız, bu ilk eser alışveriş yol listesinde seçim için doğru yapım ve ücret etiketi. Açık Hava şişme çadır, birinci sınıf fonksiyonlar, rekabetçi fiyatla dizaynlar ile birlikte gelir. kişiler bu yapımı kullanması için stres yapmak Y zorunda değiller. Kullanıcılar için% 100 istikrar, çevre dostu bakım ve çevre dostu çevre dostu alternatifler onaylandı. Bu eser, yüksek standartta çalışarak birinci sınıf ürünlerden yapılırdı. Herkese bireysel beklentileri karşılayan sayısız şekil, ebat ve çoklu fonksiyona erişebilirsiniz.

20150410 172605 - Y

şişme çadırlarımız, Y çoklu kemer tipi, kubbe tipi, ev tipi, vb. bunun gibi çeşitli stilleri içerir. Lütfen ücret listesi ilgi etmekten çekinmeyin.

20130518 110009 - Y

(1) çadır hem su geçirmez ve rüzgar geçirmez olduğunu. Good geçirgenlik
(2) hariç çadır kumaş Kullanarak, 600D Oxford kumaş, PVC kaplı, UV-sağlam,
(3) iç çadır kumaş: 210D Oxford bez Kullanarak, PVC kaplı, UV-dayanıklı ve su geçirmez da iyidir
(4) ıç ve dış çift devasa fermuar ile. erişim daha rahat olun
(5) Tırnak, çekme halat çadır yapmak için daha istikrarlı, yağmur ve yel korkusu olmaksızın
(6) direkt enflasyon, yüklemek için uygun emek tasarruflu ve zamandan tasarruf