Y

şişme çadır ürünümüz dome ile, bildiri çadırı kurabilir ve ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.Yüksek birinci sınıf şişirilebilir bildiri çadırları üreticilerini şişirilebilir reklam çadırları Tedarikçilerini ve şişirilebilir reklam çadırları ürünleri en iyi fiyatt

SAM8772 - Y

şişme Hava Dancer, şişme Zemin Balon, Helikan Balon, şişme yapım Modeli, şişme Film Ekran, geniş şişme Karikatür, şişme Yürüyen Karikatür, şişme reklam Panosu, şişme Kolon, şişme Kemer, şişme çadır, Aydınlatmalı Y bildirme şişme türlü türleri mevcut şişme vb Biz bir müstahsil, biz customzing, OEM ve ODM üstünde çalışabilirsiniz.

delta bisiklet %C3%A7ad%C4%B1r - Y

Beklentinizi yerine getiren Y harikulade bir yapım arıyorsanız, bu ilk yapım alışveriş yol listesinde seçim için doğru yapım ve maliyet etiketi. Açık Hava şişme çadır, kusursuz fonksiyonlar, rekabetçi fiyatla tasarımlar ile beraber gelir. bireyler bu yapımı kullanması için stres yapmak Y mecburiyetinde değiller. Kullanıcılar içinyüzde yüz100 asayiş, etraf dostu bakım ve etraf dostu etraf dostu ürünler onaylandı. Bu ürün, yüksek standartta çalışarak birinci sınıf ürünlerden yapılmakta idi. Herkese bireysel beklentileri karşılayan sayısız biçim, ebat ve çoklu fonksiyona erişebilirsiniz.

20150410 172605 - Y

şişme çadırlarımız, Y çoklu kemer tipi, kubbe tipi, ev tipi, vb. bu gibi çeşitli stilleri içerir. Lütfen maliyet listesi ilgi etmekten çekinmeyin.

20130518 110009 - Y

(1) çadır hem su geçirmez ve yel geçirmez olduğunu. Good geçirgenlik
(2) hariç çadır kumaş Kullanarak, 600D Oxford kumaş, PVC kaplı, UV-dayanıklı,
(3) iç çadır kumaş: 210D Oxford bez Kullanarak, PVC kaplı, UV-sağlam ve su geçirmez da iyidir
(4) ıç ve dış çift geniş fermuar ile. erişim daha sorunsuzca olun
(5) Tırnak, çekme halat çadır yapmak için daha istikrarlı, yağmur ve rüzgar korkusu olmadan
(altı) direk enflasyon, yüklemek için müsait emek tasarruflu ve zamandan tasarruf