Y

şişme çadır ürünümüz dome ile, bildiri çadırı kurabilir ve ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.Yüksek kaliteli şişirilebilir reklam çadırları üreticilerini şişirilebilir bildiri çadırları Tedarikçilerini ve şişirilebilir bildiri çadırları ürünleri en fazla fiyatt

SAM8772 - Y

şişme Hava Dancer, şişme Zemin Balon, Helikan Balon, şişme yapım Modeli, şişme Film Ekran, büyük şişme Karikatür, şişme Yürüyen Karikatür, şişme bildiri Panosu, şişme Kolon, şişme Kemer, şişme çadır, Aydınlatmalı Y bildiri şişme çeşitli türleri var şişme vb Biz bir müstahsil, biz customzing, OEM ve ODM üstünde çalışabilirsiniz.

delta bisiklet %C3%A7ad%C4%B1r - Y

Beklentinizi yerine getiren Y birinci sınıf bir ürün arıyorsanız, bu ilk yapım alışveriş yol listesinde seçim için doğru ürün ve maliyet etiketi. Açık Hava şişme çadır, mükemmel fonksiyonlar, rekabetçi fiyatla dizaynlar ile beraber gelir. insanlar bu eseri kullanması için stres yapmak Y mecburiyetinde değiller. Kullanıcılar için% 100 istikrar, çevre dostu bakım ve çevre dostu etraf dostu ürünler onaylandı. Bu ürün, yüksek standartta çalışarak birinci sınıf ürünlerden yapılmıştır. Herkese bireysel beklentileri karşılayan sayısız şekil, boyut ve çoklu fonksiyona erişebilirsiniz.

20150410 172605 - Y

şişme çadırlarımız, Y çoklu kemer tipi, kubbe tipi, ev tipi, vb. gibi çeşitli stilleri içerir. Lütfen değer listesi talep etmekten çekinmeyin.

20130518 110009 - Y

(1) çadır hem su geçirmez ve yel geçirmez olduğunu. Good geçirgenlik
(2) dış çadır kumaş Kullanarak, 600D Oxford kumaş, PVC kaplı, UV-güçlü,
(3) iç çadır kumaş: 210D Oxford bez Kullanarak, PVC kaplı, UV-dayanıklı ve su geçirmez da iyidir
(4) ıç ve hariç çift büyük fermuar ile. erişim daha sorunsuz olun
(5) Tırnak, çekme halat çadır yapmak için daha istikrarlı, yağmur ve rüzgar korkusu olmaksızın
(6) direk enflasyon, yüklemek için uygun emek tasarruflu ve zamandan tasarruf