Y

şişme çadır ürünümüz dome ile, reklam çadırı kurabilir ve ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.Yüksek kaliteli şişirilebilir reklam çadırları üreticilerini şişirilebilir bildiri çadırları Tedarikçilerini ve şişirilebilir reklam çadırları ürünleri maksimum fiyatt

SAM8772 - Y

şişme Hava Dancer, şişme Zemin Balon, Helikan Balon, şişme yapım Modeli, şişme Film Ekran, büyük şişme Karikatür, şişme Yürüyen Karikatür, şişme reklam Panosu, şişme Kolon, şişme Kemer, şişme çadır, Aydınlatmalı Y bildirme şişme türlü türleri mevcut şişme vb Biz bir müstahsil, biz customzing, OEM ve ODM üstünde çalışabilirsiniz.

delta bisiklet %C3%A7ad%C4%B1r - Y

Beklentinizi yerine getiren Y hayranlık uyandıran bir yapım arıyorsanız, bu ilk ürün alışveriş yol listesinde seçim için doğru yapım ve ücret etiketi. Açık Hava şişme çadır, benzersiz fonksiyonlar, rekabetçi fiyatla dizaynlar ile beraber gelir. kişiler bu eseri kullanmak için stres yapmak Y zorunda değiller. Kullanıcılar içintamamen100 istikrar, çevre dostu bakım ve çevre dostu etraf dostu ürünler onaylandı. Bu eser, yüksek standartta çalışarak birinci sınıf ürünlerden yapılmaktadır. Herkese bireysel beklentileri karşılayan sayısız biçim, boyut ve çoklu fonksiyona erişebilirsiniz.

20150410 172605 - Y

şişme çadırlarımız, Y çoklu kemer tipi, kubbe tipi, ev tipi, vb. bunun gibi çeşitli stilleri içerir. Lütfen değer listesi ilgi etmekten çekinmeyin.

20130518 110009 - Y

(1) çadır hem su geçirmez ve rüzgar geçirmez olduğunu. Good geçirgenlik
(2) dış çadır kumaş Kullanarak, 600D Oxford kumaş, PVC kaplı, UV-dayanıklı,
(3) iç çadır kumaş: 210D Oxford bez Kullanarak, PVC kaplı, UV-güçlü ve su geçirmez da iyidir
(4) ıç ve dış çift geniş fermuar ile. erişim daha sorunsuz olun
(5) Tırnak, çekme halat çadır yapmak için daha istikrarlı, yağmur ve yel korkusu olmadan
(altı) direkt enflasyon, yüklemek için müsait emek tasarruflu ve zamandan tasarruf