Y

şişme çadır ürünümüz dome ile, bildiri çadırı kurabilir ve ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.Yüksek birinci sınıf şişirilebilir bildirme çadırları üreticilerini şişirilebilir reklam çadırları Tedarikçilerini ve şişirilebilir reklam çadırları ürünleri maksimum fiyatt

SAM8772 - Y

şişme Hava Dancer, şişme Zemin Balon, Helikan Balon, şişme yapım Modeli, şişme Film Ekran, geniş şişme Karikatür, şişme Yürüyen Karikatür, şişme reklam Panosu, şişme Kolon, şişme Kemer, şişme çadır, Aydınlatmalı Y reklam şişme türlü türleri mevcut şişme vb Biz bir üretici, biz customzing, OEM ve ODM üzerinde çalışabilirsiniz.

delta bisiklet %C3%A7ad%C4%B1r - Y

Beklentinizi yerine getiren Y mükemmel bir eser arıyorsanız, bu ilk ürün alışveriş yol listesinde seçim için doğru ürün ve ücret etiketi. Açık Hava şişme çadır, eksiksiz fonksiyonlar, rekabetçi fiyatla tasarımlar ile beraber gelir. kişiler bu yapımı kullanmak için stres yapmak Y mecburiyetinde değiller. Kullanıcılar içinyüzde yüz100 istikrar, çevre dostu bakım ve etraf dostu çevre dostu ürünler onaylandı. Bu yapım, yüksek standartta çalışarak kaliteli ürünlerden yapılmaktadır. Herkese bireysel beklentileri karşılayan sayısız biçim, boyut ve çoklu fonksiyona erişebilirsiniz.

20150410 172605 - Y

şişme çadırlarımız, Y çoklu kemer tipi, kubbe tipi, ev tipi, vb. gibi çeşitli stilleri içerir. Lütfen tutar listesi ilgi etmekten çekinmeyin.

20130518 110009 - Y

(1) çadır hem su geçirmez ve yel geçirmez olduğunu. Good geçirgenlik
(2) hariç çadır kumaş Kullanarak, 600D Oxford kumaş, PVC kaplı, UV-güçlü,
(3) iç çadır kumaş: 210D Oxford bez Kullanarak, PVC kaplı, UV-güçlü ve su geçirmez da iyidir
(4) ıç ve dış çift devasa fermuar ile. erişim daha sorunsuzca olun
(5) Tırnak, çekme halat çadır yapmak için daha istikrarlı, yağmur ve yel korkusu olmaksızın
(6) doğrudan enflasyon, yüklemek için uygun emek tasarruflu ve zamandan tasarruf