Y

şişme çadır ürünümüz dome ile, bildirme çadırı kurabilir ve ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.Yüksek birinci sınıf şişirilebilir bildiri çadırları üreticilerini şişirilebilir bildirme çadırları Tedarikçilerini ve şişirilebilir bildiri çadırları ürünleri maksimum fiyatt

SAM8772 - Y

şişme Hava Dancer, şişme Zemin Balon, Helikan Balon, şişme ürün Modeli, şişme Film Ekran, devasa şişme Karikatür, şişme Yürüyen Karikatür, şişme bildiri Panosu, şişme Kolon, şişme Kemer, şişme çadır, Aydınlatmalı Y reklam şişme çeşitli türleri var şişme vb Biz bir üretici, biz customzing, OEM ve ODM üzerinde çalışabilirsiniz.

delta bisiklet %C3%A7ad%C4%B1r - Y

Beklentinizi yerine getiren Y benzersiz bir eser arıyorsanız, bu ilk eser alışveriş yol listesinde seçim için doğru yapım ve değer etiketi. Açık Hava şişme çadır, birinci sınıf fonksiyonlar, rekabetçi fiyatla dizaynlar ile birlikte gelir. kişiler bu yapımı kullanımı için stres yapmak Y mecburiyetinde değiller. Kullanıcılar içinyüzde yüz100 asayiş, etraf dostu bakım ve çevre dostu etraf dostu alternatifler onaylandı. Bu eser, yüksek standartta çalışarak birinci sınıf ürünlerden yapılmıştır. Herkese bireysel beklentileri karşılayan sayısız şekil, ebat ve çoklu fonksiyona erişebilirsiniz.

20150410 172605 - Y

şişme çadırlarımız, Y çoklu kemer tipi, kubbe tipi, ev tipi, vb. bunun gibi türlü stilleri içerir. Lütfen bedel listesi talep etmekten çekinmeyin.

20130518 110009 - Y

(1) çadır hem su geçirmez ve rüzgar geçirmez olduğunu. Good geçirgenlik
(2) dış çadır kumaş Kullanarak, 600D Oxford kumaş, PVC kaplı, UV-dayanıklı,
(üç) iç çadır kumaş: 210D Oxford bez Kullanarak, PVC kaplı, UV-dayanıklı ve su geçirmez da iyidir
(4) ıç ve dış çift kocaman fermuar ile. erişim daha sorunsuz olun
(5) Tırnak, çekme halat çadır yapmak için daha istikrarlı, yağmur ve yel korkusu yapılmaksızın
(6) doğrudan enflasyon, yüklemek için uygun emek tasarruflu ve zamandan tasarruf