Yılın D

şişme çadır ürünümüz dome ile, reklam çadırı kurabilir ve ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.Yüksek birinci sınıf şişirilebilir reklam çadırları üreticilerini şişirilebilir reklam çadırları Tedarikçilerini ve şişirilebilir bildiri çadırları ürünleri azami fiyatt

SAM8772 - Yılın D

şişme Hava Dancer, şişme Zemin Balon, Helikan Balon, şişme eser Modeli, şişme Film Ekran, devasa şişme Karikatür, şişme Yürüyen Karikatür, şişme reklam Panosu, şişme Kolon, şişme Kemer, şişme çadır, Aydınlatmalı Yılın D bildiri şişme çeşitli türleri mevcut şişme vb Biz bir üretici, biz customzing, OEM ve ODM üzerinde çalışabilirsiniz.

delta bisiklet %C3%A7ad%C4%B1r - Yılın D

Beklentinizi yerine getiren Yılın D hayranlık uyandıran bir eser arıyorsanız, bu ilk yapım alışveriş yol listesinde seçim için doğru eser ve ücret etiketi. Açık Hava şişme çadır, harikulade fonksiyonlar, rekabetçi fiyatla tasarımlar ile birlikte gelir. bireyler bu ürünü kullanmak için stres yapmak Yılın D mecburiyetinde değiller. Kullanıcılar içintamamen100 asayiş, çevre dostu bakım ve etraf dostu etraf dostu ürünler onaylandı. Bu eser, yüksek standartta çalışarak birinci sınıf ürünlerden yapılmıştır. Herkese bireysel beklentileri karşılayan sayısız şekil, boyut ve çoklu fonksiyona erişebilirsiniz.

20150410 172605 - Yılın D

şişme çadırlarımız, Yılın D çoklu kemer tipi, kubbe tipi, ev tipi, vb. benzeri çeşitli stilleri içerir. Lütfen tutar listesi talep etmekten çekinmeyin.

20130518 110009 - Yılın D

(1) çadır hem su geçirmez ve yel geçirmez olduğunu. Good geçirgenlik
(2) dış çadır kumaş Kullanarak, 600D Oxford kumaş, PVC kaplı, UV-dayanıklı,
(üç) iç çadır kumaş: 210D Oxford bez Kullanarak, PVC kaplı, UV-dayanıklı ve su geçirmez da iyidir
(4) ıç ve dış çift geniş fermuar ile. erişim daha sorunsuz olun
(5) Tırnak, çekme halat çadır yapmak için daha istikrarlı, yağmur ve yel korkusu olmaksızın
(altı) direkt enflasyon, yüklemek için müsait emek tasarruflu ve zamandan tasarruf